Sombre blond

Sombre blond jest to bardzo dobry sposób farbowania, po którym włosy wyglądają bardzo naturalnie. Zwykle farbowanie rozpoczyna się prawie, że od najwyższych partii głowy.

Warunkiem aby włosy były półdługie lub długie.

Do tej czynności używa się 1 lub w ostateczności 2 tonów farb. W rzeczywistości uzyskasz bardzo świeży i naturalny kolor. Włosy w dobrych rękaw to i wykonanie koloryzacji daje pełne zadowolenie.

Samo sombre możesz wykonać według własnego pomysłu. Szczególnie gdy pasemka wykonasz blisko twarzy. Jeśli widzisz odrosty kolor jaśniejszy nakładasz na nie i niwelujesz niedogodność.
Pasemka stosujesz różnej długości. Pamiętaj tylko o tym, aby płynnie przechodziły i były naturalne. Zaletą takiej koloryzacji jest kolosalne odmłodzenie właścicielki. Dodatkowo fryzura nabiera objętości. Farbowanie tą metodą daje rzadsze wizyty u fryzjera. Dzięki temu nie niszczysz włosów. A kiedy wystawisz je na działanie słońca, ono zrobi swoje.
Pięknie je rozświetli.

KOMU PASUJE SOMBRE?

Na pewno śmiało w kierunek tej koloryzacji mogą spojrzeć panie chcące dodać fryzurze objętości. Farbowanie tą opcją nie naraża włosów na łamanie oraz wysuszenie.

Sombre blond można wykonać na wszystkich odcieniach włosów.

Zabieg ten należy jednak wykonać u fachowca oby nie być rozczarowanym na końcu etapu.
Wspólnie dobierzecie kolorystykę farb. Szczególnie chodzi o dobranie do rysów twarzy.

JAKA DŁUGOŚĆ WŁOSÓW PRZY SOMBRE BLOND?

Oczywiście półdługie i długie. Możesz wykonać na krótkich włosach ale postaw na bardzo dobrego fachowca. Bardzo sprawdza się fryzura typu LOB. Jest praktyczna, odmładza
i jest ponadczasowa.

PIELĘGNACJA SOMBRE BLOND

Już sama decyzja na farbowanie włosów powinna dać Ci pewne dodatkowe zadanie.
Wypielęgnuj włosy przed zabiegiem. Przesuszone i łamliwe musisz prawidłowo nawilżyć.
Maski i odżywki powinny w tym pomóc. Po wykonaniu już sombre koniecznie zadbaj o dalszą kondycję włosów. Pamiętaj o doborze właściwych kosmetyków do włosów farbowanych.

A CZYM RÓŻNI SIĘ OMBRE?

Fryzurę ombre poleca się młodym osobom. Rozjaśnianie rozpoczyna się od połowy głowy.
Widać bardzo wyraźne przejście kolorów od nasady ciemniejsze a dołem zdecydowanie jaśniejsze lub odwrotnie.