Proste fryzury na sylwestra

Do najważniejszej imprezy w roku zostało kilkanaście minut? a Ty zamiast seksownej modnej fryzury masz na głowie…nawet nie wiesz jak to nazwać. Fryzjer zawiódł Cię na całej linii? na szczęście My wiemy, co robić. Dzięki kilku trikom szybko i w prosty sposób wyczarujesz piękne uczesanie Sylwestrowe.

W sylwestrową noc możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Przedstawiamy kilka propozycji na imprezowe proste fryzury na sylwestra. Klasyczne i minimalistyczne stylizacje mogą być ożywione idealnie dopasowanym uczesaniem, dzięki czemu całość będzie wyglądać niebanalnie.

Ważne dla Twoich włosów.
Jeżeli układamy włosy za pomocą lokówki lub prostownicy, warto zabezpieczyć pasma przed wysoką temperatura. Zastosuj preparat do stylizacji na ciepło. Uchroni włosy przed wysuszeniem i sprawi że efekt lśniących włosów utrzyma się na dłużej. Zasada jest taka, najpierw pryskamy włosy kosmetykiem termoochronnym, a następnie kręcimy je lokówką tworząc mocne skręty.

Generalnie tej nocy włosy mają wyglądać zdrowo, schludnie a przede wszystkim mają błyszczeć. Jeśli brak Ci naturalnego połysku, pora zaprzyjaźnić się z lakierem nabłyszczającym.

Propozycje łatwych fryzur na bal sylwestrowy:
1. Efektowna Burza loków – Ta stylizacja jest prosta bo nie wymaga upięć ani używania wsuwek. Podstawą są, luźno puszczone loki, wyraźny przedziałek zrobiony na boku głowy i długa grzywka. Aby włosy były puszyste i uniesione od nasady, natapiruj je lub nakręć u nasady na najgrubsze wałki. Całość należy mocno spryskać lakierem nabłyszczającym.

fryzura sylwestrowa loki Fryzury na sylwestra fale Sylwestrowe fryzury kręcone włosy
Sylwestrowe fryzury kręcone włosy Sylwestrowe fryzury kręcone włosy

2. Elegancki irokez – zczesujemy boki na gładko i zaczesujemy pasma do góry. Całość upinamy wsuwkami. Aby fryzura była stabilna, spryskujemy mocnym lakierem nabłyszczającym. Jeśli boki mają być gładkie i błyszczące, można użyć gumy modelującej lub brylantyny.

fryzura sylwestrowa irokez Fryzury na sylwestra włosy półdługie Sylwestrowe fryzury dla nastolatek Fryzury na sylwestra irokez Modne sylwestrowe fryzury

Sylwestrowe fryzury dla nastolatek Fryzury na sylwestra irokez
Modne sylwestrowe fryzury Fryzury na sylwestra irokez
Modne sylwestrowe fryzury

3. Fala loków zaczesana na bok – długie lub półdługie pokręcone włosy zostały zaczesane na jeden bok i spięte wsuwkami, aby trzymały się po jednej stronie szyi. Całość utrwalona silnym lakierem pozwoli na utrzymanie fryzury przez całą imprezę.

fryzura sylwestrowa loki Fryzury na sylwestra włosy na boku Sylwestrowe fryzury dla nastolatek Fryzury na sylwestra na boku Modne sylwestrowe fryzury Sylwestrowe fryzury dla nastolatek Fryzury na sylwestra na boku Modne sylwestrowe fryzury

Fryzury na sylwestra na boku Modne sylwestrowe fryzury

4. Koki i upięcia włosów – podstawą tej fryzury, jest kitka zaczesana ze wszystkich włosów z tyłu lub na czubku głowy. Włosy mogą być mocno upięte lub luźno opadające z tyłu głowy. Pasma należy podpiąć wsuwkami aby dobrze się trzymał. Całość utrwalona lakierem.

fryzura sylwestrowa upięcia włosów Fryzury na sylwestra koki Sylwestrowe fryzury dla nastolatek koki Fryzury na sylwestra kok Modne sylwestrowe fryzury

fryzura sylwestrowa upięcia włosów Fryzury na sylwestra kok Modne sylwestrowe fryzury Fryzury na sylwestra kok Modne sylwestrowe fryzury

A jak wykonać szybko i efektywny koczek? Umyte i wysuszone włosy rozczesz grzebieniem. Zrób przedziałek na środku głowy. Włosy zepnij w kucyk na wysokości karku, a następnie mocno go zroluj. Okręć go wokół nasady i przypnij spinkami.