Komu pasuje krótka fryzura z grzywką?

Fryzury krótkie z grzywką należą jak zawsze do modnych uczesań. Zwykle wybierają je osoby bardzo dynamiczne. Ceniące luz i swobodę.

Tym razem spójrzmy na krótkie fryzury z grzywką. Jeśli nie jesteś pewna czy dobrze Ci będzie w takiej fryzurze wykonaj bardzo pomocny test. Wystarczy zmierzyć długość płatka ucha do samej brody. Gdy odległość jest mniejsza niż 57 mm to oznaka że fryzury krótkie są dla Ciebie.
Jeśli odległość jest większa, to odpuść sobie. Metoda ta jest bardzo pomocna
w szybkiej ocenie.

ASYMETRIA CIĘCIA

Masz długie włosy i chcesz je skrócić? Postaw na cięcie asymetryczne lub skracanie włosów do ramion. Z nich możesz też wyczarować piękne uczesania. W zależności od potrzeby chwili możesz mieć fryzurę romantyczną z falami. Innym razem może to być pełna rockendrolowa stylówa. A do twardego biznesu uczesz włosy na prosto i błyszcząco.

Włosy do ramion są formą przejściową do uzyskania krótkich włosów.

KRÓTKIE WŁOSY I TWARZ OKRĄGŁA

Oczywiście taki duet idzie w parze. Dobry stylista wyczaruje piękną stylówę. Świetnie sprawdza się fryzura pixie z grzywką ciętą po skosie. Klasyczny bob nie wchodzi w opcję. Zaburzy Ci nieco proporcje. Wszystkie cięcia po skosie będą dobrze reprezentować się.