Fryzury sylwestrowe

Fryzury sylwestrowe 2022-2023 jak co roku zaskakują swoją rozmaitością i oryginalnością. Gdy wybierzesz balową kreację, nadchodzi pora na decyzję, jaka fryzura na Sylwestra i co zrobić z włosami. Na tą okazję włosy mogą być efektem śmiałych eksperymentów, wyrażając zarazem minimalizm i prostotę. Uczesanie i strój powinno wyrażać Twój charakter.

Dlatego do modowych trendów należy podejść z rozsądkiem i wybrać tą fryzurę, która będzie pasować do typu urody i kształtu twarzy.

fryzura sylwestrowa na święta

Najmodniejsze fryzury na sylwester to wszystkie odmiany koków, warkoczy i loków. Sposób, kształt i forma pozostają dowolne. Jeśli twarz jest okrągła, można rozpuścić kilka kosmyków, aby luźno opadały na szyję i policzki. W ten sposób wyszczuplimy owal twarzy i wydłużymy szyję.

Uczesania karnawałowe mogą być ozdobioną modnym dodatkiem, harmonizującym z makijażem i kreacją.
Burza loków jest idealną fryzurą dla włosów długich ze skłonnością do puszenia się i kręcenia się. Fale i loki w delikatnym nie ładzie, można ozdobić opaską lub ozdobną spinką.
Naturalnie rozpuszczone włosy są zawsze na czasie, mowa o idealnie prostych lub kręconych. Między pojedynczymi pasmami lub lokami, można umieścić lśniące kamyczki, które będą wyglądać zachwycająco zwłaszcza na ciemnych włosach. Na taki typ fryzury, mogą zdecydować się posiadaczki zdrowych i nie zniszczonych włosów, bo na długich, rozpuszczonych włosach wszelkie uszkodzenia są bardzo widoczne.