Fryzury dla cienkich włosów

Mając cienkie włosy często zastanawiasz się jak je dobrze obciąć i uczesać żeby dobrze wyglądały. Modna fryzura z cienkich włosów też jest możliwa. Fachowiec bardzo dobrze potrafi rozpoznać jakość Twoich włosów. Ustali kosmetyki, które należy dobrać do włosów.
Również wybór cięcia jest bardzo ważny. Należy dodać im objętości i jednocześnie zgrać z aparycją.

Wspaniałe uczesanie dodaje pewności. Natomiast uroczystość będziesz długo wspominać, bo wiedziałaś, że dobrze bawiłaś. A fryzura nie denerwowała Cię.

Każdą z fryzur najpierw należy dobrać do kształtu twarzy. Cienkie włosy to nie utrapienie.
Tylko trzeba na nie spojrzeć z innej strony. Dobre cięcie to połowa sukcesu. Włosy półdługie nie będą stanowić problemu. Odpowiedni dobór koloryzacji może dodać objętości. Za długie nie mogą być, ponieważ optycznie będą wyglądać na jeszcze bardziej cieńsze. Z krótkich również można wyczarować piękne uczesanie.

Czy możesz cieniować włosy?

Taką ocenę zostaw specjaliście. Doradzi Ci czy dobrze będziesz wyglądać z cieniowanymi.
Czynność zwykle wykonuje się na włosach puszących się i to nie zawsze. Można je okiełznać prawidłowym nawilżeniem lub odpowiednio dobranymi kosmetykami. No i jeśli wygląd sprawia wrażenie dużej głowy to wtedy delikatne cieniowanie jest ok. Ale proste cięcia dodadzą objętości.

Zastosowanie asymetrii w cięciu cienkich włosów jest bardzo ważne. Również upinanie włosów da dobre efekty.

Jaka fryzura na wesele? Musi być idealna. Wybór jest nie taki trudny jak sądzisz. Fryzura ma dodać lekkości i jednocześnie ma być naturalna. Swobodnie ułożone lub delikatnie pofalowane to aktualne hity.

WARKOCZ DOBIERANY

Przy włosach o długości do ramion możesz pokusić się o super upięcie z warkoczem np. dobieranym. Wskazane, aby upięty był luźno. Doda wówczas objętości.

KOK I WARKOCZ JEDNOCZEŚNIE

Wówczas warkocz odpowiednio wplatasz w kok. Optycznie wygląd super. W zależności od potrzeby kok możesz dać dołem lub górą.

KOK

Do wykonania samego koka możesz wspomóc się specjalnymi dodatkami, które dodadzą objętości. Będzie to podstawa do wykonania fryzury bardzo eleganckiej. Stałość fajnego upięcia na długo zapewni dobrze dobrany kosmetyk. Oczywiście dobrany do Twoich włosów.

Sama lokalizacji koka jest dowolna. Możesz go dać u góry, dołem czy też z boku.
Pamiętaj o dodatkach upiększających. Spinki, broszki, wsuwki, opaski są zawsze na czasie.

KOK HISZPAŃSKI

Najpierw należy podnieść odrobinę włosy do góry. Trzeba je lekko natapirować. Zaczesz do tyłu.
Upnij włosy w koka tuż nad szyją. Włosy wymagają prawidłowego wygładzenia i nabłyszczenia.
Otrzymasz je dzięki dobrze dobranymi kosmetykami. Przy cienkich włosach potrzebny będzie wypełniacz. Wówczas czesanie podziel na 2 etapy. Najpierw natapiruj górną część i zbierz włosy do tyłu. Teraz natapiruj dolne partie włosów. Włosy związujesz w luźny koński ogon i zwiń w rulon oraz wykorzystaj wypełniacz. Połącz górną partię z dolną. Do upięcia potrzebne są spinki.

KOK FRANCUSKI

Kok jest bardzo elegancki i łatwy w wykonaniu. Sprawdza się przy różnych długościach włosów.

Rozczesane włosy chwyć u nasady głowy. Skręć włosy wokół siebie. Unieś je do góry z jednoczesnym rozłożeniem. Zawiń je tak, aby były blisko koka. Wsuń pod spód. Zepnij wsuwkami. Utrwal lakierem.