FRYZURA BOMBKA KRÓTKA ORAZ DŁUGA CO TO ZA ROZWIĄZANIA?

Bombka wraca na salony cieszy się dużą popularnością. Wcale się temu nie dziwię. Przy tym praktycznym cięciu włosy z tyłu obcięte są krócej. Natomiast przód jest dłuższy przez co zachowuje się asymetrię. Ogólnie uzyskana fryzura zyskuje na objętości.

Fryzura na bombkę występuje w 3 dogodnych cięciach, które śmiało można dopasować do  rysów każdej osoby. Jedną z opcji jest bombka prosta. Kolejną wersja wystrzępiona.
Trzecią bombka, która układa się warstwami.

Dlaczego należy dopasowywać długość cięcia?

Uzależnione jest to od warunków zewnętrznych osoby. Wzrost ma znaczenie.
Aby zyskać kilka cm proponuję ściąć włosy do 2 cm nad obojczykiem. Wysokie osoby mogą pokusić się o wydłużenie ich o 2 cm poniżej kości obojczykowych.  Wizualnie wygląda to jakby straciły na wzroście.

Co wybrać krótką czy długą bombkę?

Przede wszystkim zdaj się na własną intuicję. Po prostu widzisz włosy i już spodziewasz się co z nich możesz wyczarować. Jeśli lubisz krótkie włosy i jesteś ich zwolenniczką wówczas nie zastanawiaj się. Wybierz bombkę krótką praktyczną i uniwersalną. Gdy należysz do śmiałych istot, to możesz pokusić się na przykład po modne wygolenie z boku.

Długa bombka jest z przeznaczeniem dla osób lubiących dłuższe włosy. Obcięte do tej długości zyskują bardzo na objętości. Wyeksponujesz cały urok zadbanych włosów.