Chłodny brąz włosy

Jeśli jesteś typem urody lato czy zima możesz spokojnie wybrać chłodny brąz. Każda kolorystyka oczu będzie ładnie współgrała z chłodnym brązem.

Idealnie pasuje do ciemnych brunetek z ciemnymi brwiami. Ale także sprawdzi się z jasną oprawą oczu na zasadzie kontrastu.

Fachowo dobrany kolor wygląda bardzo naturalnie. Jest kolorem dość wymagającym.
Źle zastosowany może dawać odcień zielonych pasm czy też pomarańczowych.
Jest mniej wymagającym kolorem niż blond. Do pielęgnacji możesz wybrać niebieskie szampony.
Dla ochrony włosów wskazane jest laminowanie. Domowe płukanki jak najbardziej są wskazane.
Wykonasz je przy użyciu kory dębu lub kawy.

Samo wykonanie chłodnego brązu uzależnisz od bazy wyjściowej własnych włosów. Przy jasnych musisz etapami je przyciemniać, aby nie wykonać tzw. zielonej poświaty. Natomiast gdy masz już ciemne włosy i jedynie chcesz uzyskać zimny kolor proponuje się użyć tonera.

Wszystkie włosy potrzebują właściwej pielęgnacji. Maski jak najbardziej są wskazane. Dopasowujesz je do rodzaju włosów i ich kondycji. Wszelkie stosowanie farb wymagają wzmocnienia własnych włosów. Nie zapomnij o olejowaniu końcówek.

Proste i falowane włosy w zależności co chcesz uzyskać są na czasie. Przy gładkich zwracasz uwagę na kolorystykę. Fale natomiast pozwolą wydobyć głębię. Dlatego też chłodny brąz jest również uwielbiany zarówno przez klientów jak i stylistów.

Co do fryzur jest ogromny rozrzut stylizacji. Krótkie włosy, średnie, długie, falowane, kręcone są ok. Wszystko uzależnisz od tego co Ci będzie pasować.

Jakie odcienie brązu będą pasować?

Możesz pokusić się o kolor kakaowy, gorzka czekolada, ciemne.

Dlatego wybór farby uzależnisz nie tylko od tego co sama chcesz uzyskać, ale weźmiesz pod uwagę wszystkie plusy i minusy swojej twarzy. Ukryjesz to chcesz ukryć i wydobędziesz to co chcesz, aby ujrzało światło dzienne.

ASH BROWN POPIELATY BRĄZ

Ten odcień brązu należy do chłodnych odcieni brązu. Panie o mysim kolorze włosów nie muszą dużo eksperymentować, gdyż ten kolor jest cool. Im wystarczy dobra pielęgnacja i właściwe cięcie.

CHŁODNY BRĄZ Z REFLEKSAMI

Pasuje brunetkom i ciemnym blondynkom. Refleksy wydobędą głębię kolorystyki.
Delikatne rozjaśnianie doda włosom objętości i elegancji.

OMBRE POPIELATY BRĄZ

Farbowanie polega na uzyskaniu u góry ciemnego koloru a dołem jaśniejszego. Ale przejście koloru musi być bardzo płynne. Całość da wygląd chłodnego odcieniu.

SOMBRE POPIELATY BRĄZ

Jeśli chcesz uzyskać trójwymiar to sombre będzie dobrym wyborem. Włosom dodasz objętości.
Pasma wówczas rozjaśniasz kilka centymetrów od szczytu głowy.